Jdi na obsah Jdi na menu
 


A - 4 a 5 kolo

Čtrvrté kolo nás zaválo do zatím posledních Němčic nad Hanou. Počítali jsme dopředu s úspěchem, ale Lukáš s Tomášem měli trochu problém se zády. Tomu nepřidala ani studená hala a poměrně málo světla. Soupeř se dlouho držel a dokonce vedl ještě 4:3, pak se ale kvalita přece jen projevila, i když to jednoduché nebylo. Němčice určitě získají víc bodíků než vloni.  Zklamáním je prohra elitní čtyřhry Odehnal - Prokeš, kterou ale druhá dvojice zastoupila. Překvapením je i prohra Kuby s Michalem Paláskem.

Body Kojetín - čt. Orság/Zítka, Zítka 3/4, Odehnal 2/3, Orság 2/3, Prokeš 2/4

Body Němčice - čt. Janík/Vlach, Janík 3/3, Palásek M. 1/3, Palásek J. 1/1, 2 x w.o.

 

Po vydatném obědě jsme se přemístili do Tovačova, ¨kde nás čekalo v pověstném tunelu další kolo. Na místní borce sice nemáme hru a místní prostředí je dost odlišné v porovnání s domácím komfortem, ale byli jsme odhodláni zabojovat a trochu poupravit statistiky. Po čtyřhrách 1:1, po prvním kole už domácí odskočili na 4:2. Škoda, že Lukáš nedotáhl vedení 2:1 s Otáhalem, Vlasta nenašel hru na Palčíka a Tomáš dostal na "rozehrání" Malce, což taky nebylo nejlepší. Kuba bez problémů s Horákem. Po druhém kole 6:4, když opět zaúřadoval Kuba a Tomáš i po ztrátě vedení 2:0 na sety, přece jen udolal Otáhala. Opět škoda prohry Vlasty s Malcem 2:3. Po dalším kole 8:6. Zlom nastal až v poslední rundě, kdy domácí vyhráli čtyřikrát. To už byla místy v "herně" atmosféra jako na býčích zápasech nebo při souboji gladiátorů. A to přihlíželi celkem 3 poměrně klidní diváci. Zejména o hráčích Palčíkovi a Malcovi se dá jen těžko říct, že jsou při hře vyrovnaní. I výraz "emotivní" to asi nevystihuje. Neustálé vyprávění po každém míči už trošku unavovalo a když došlo i na vítězné skřeky, šel mráz po těle :) Nezbývá, než se těšit a připravit na domácí odvetu. Jeden hráč nám holt utkání nevyhraje.

Body Kojetín: čt. Prokeš/Odehnal, Odehnal 3, Zítka 1, Orság 1, Prokeš 0

Body Tovačov: čt. Horák/Malec, Palčík 3, Malec 3, Horák 3, Otáhal 2  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

-

(Michal, 14. 11. 2010 18:12)

No nevím ale já osobně jsem u nás nikdy zimu nezažil. A poprvé slyším, nebo spíš čtu, že je v Němčicích tma?? Celkem překvapivé informace se dozvídám.