Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čechovice, OP Prostějov

V posledním kole první půle soutěže jsme vyjeli opět ven. Čekaly nás dva prostějovské týmy. V nočním zápase od 8.00 Čechovice a v poledním od 11.00 OP Prostějov. Kojetínští vyrazili s náhradníkem Jiřinou Kilhofem, který se pokoušel nahradit indisponovaného Tomáše. Zasvěceným je asi jasné, jak tato jeho snaha mohla dopadnout, nicméně úplný propadák to rozhodně nebyl. V prvním utkání snad kojetínský team ještě sladce spal. Jak si jinak vysvětlit absolutní kolaps a prohru 6:12, když ještě z toho 2 body byly w.o? Navíc papírově by neměli být domácí až zas tak lepší. Vedle favorizovaného Kvapila překvapil hráč Makovec, který postupně vykostil tři naše borce. Jen Vlastík Orság odolal. Kuba Odehnal připsal dokonce vajíčko!! Takto ne přátelé !

Body Kojetín: čt. Prokeš/Odehnal, Orság, Prokeš, Kilhof po 1

Před polednem už byli všichni probuzení a na hráče OP se vrhli jako dravci. Vyhráli obě čtyřhry a to byl odrazový můstek k úspěchu. Sice se trochu trápil Kuba, ale dva bodíky si uhrál. Foto níže dokazuje, že skutečně "jezdil po prdeli" !! Lukáš také dva bodíky, Vlastík dokonce tři. Náhradník Jiřina se vytáhl a zapsal též dva bodíky. V zápase s hráčem Růžičkou se pocvičil i v pravidlu o podání, když s rozčarováním zjistil, jakou délku léta považoval za 15 cm :) Snad se s tímto zklamáním rychle vyrovná.

Body Kojetín: čt. Prokeš/Odehnal, Orság/Kilhof, Orság 3, Prokeš a Odehnal 2, Kilhof 2, 2 x w.o.

 

Škoda dopolední prohry. Mohlo to být v tabulce čtvrté místo. Takto jen sedmé. Na první místo ztrácíme 5 bodů, ale jsme zase 8 bodů od sestupu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář