Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čechovice, Prostějov - poslední dvoukolo

28. 3. 2011

Ráno přijeli borci z Čechovic ve třech a se spoustou narážek na spoluhráče Maděrku, který byl údajně nedostupný. Vyprávěním před hernou jsme strávili asi půlhodinu, která tomuto jejich spoluhráči stačila k příjezdu. Sice nestihl čtyřhru, ale bod proti Lukášovi už zapsal. Ještě se musíme hodně učit taktice :) Je pravda, že utkání bylo celkem bez náboje, nikdo nemohl ani získat ani ztratit. Přece jen se ale ukázala větší síla domácích, za které opět výtečně zahrál Jirka Kilhof a výhra 12:6 byla na světě.

Body Kojetín: čt. Prokeš/Odehnal w.o., Odehnal 3, Orság 3, Prokeš 3, Kilhof 2

Body Čechovice: čt. Kolík/Konšel, Maděrka 3, Konšel 2,

 

Odpoledne se už o náboji hovořit dalo. Prostějov, ohrožený sestupem, přijel odhodlaný prakticky ke všemu :) Marně jsme vyhlíželi příjezd delegáta ze svazu. Pokud to nejsou pověsti a nějaký skutečně existuje, asi měl vyhlídnutý důležitější zápas. Možná ale na svazu spoléhali na naši mravní integritu, kdo ví? Od začátku byla patrná nervozita. Paradoxně spíš u nás než u soupeře. Elitní čtyřhra opět zklamala a ve špatných výkonech pokračovali Tomáš s Lukášem. Oba ale zapsali aspoň bod po vítězství s Růžičkou. Vlasta s Kubou se naštěstí vzchopili. Ač se to zdá k nevíře, největší korupčník Orság zaznamenal dokonce 4 body a tak za stavu 9:8 rozhodoval Kuba s Růžičkou. Mysleli jsme, že to bude formalita, ale Kuba ze zápasu udělal drama a pravé finále na Strahově a za stavu 1:2 dokonce zachraňoval set na výhody. Pátý už ale zvládl jasně a těsně jsme zvítězili. Došlo tedy opět na doutníčky. Snad na ně dojde i příští sezónu, kdy nás opustí Vlasta, se kterým jsme se jako s členem A družstva rozloučili, protože jeho nesportovní chování už se nadále nedalo přehlížet.

Body Kojetín: čt. Orság/Kilhof, Orság 4, Odehnal 3, Prokeš 1, Zítka 1

Body Prostějov: čt. Růžička/Hrůza, Vysloužil 3, Jahn 2, Hrůza 2,

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Tension

(AWhectuasuth, 9. 10. 2018 4:29)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-viagra-prix/

Vlasta

(přestup, 30. 3. 2011 12:10)

Kam odejde Vlastimil Orság? nebo to ukončil??