Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čechovice D, Suchdol A

28. 3. 2010

Poslední dvojkolo jsme odehráli s týmy, které stále bojovaly o záchranu v soutěži. Čechovice nic neponechali náhodě a vytáhli sestavu, která se snad v sezóně nesešla. Navíc nás nezastihli v optimální formě a pohodě. Protože nám chybí náhradník, byl nucen vyjet i Tom, který po nějaké střevní chřipce zrovna za stolem jako srnka neběhal. Domácí si vítězství pohlídali, poslední zápasy už poskrečovali a v soutěži se zachránili.

 

Poslední zápas sezóny jsme sehráli v Suchdole. Domácí tak široký výběr hráčů nemaji a tak nastoupili kmenoví hráči. Utkání proběhlo sice za snížené viditelnosti, ale celkem v poklidu. Jediným zpestřením byla pohřební hostina ve vedlejší místnosti kulturáku. :) Vypadalo to, že k trápícímu se Tomovi se přidá Kuba, když prohrál s Francem, ale pak se rozehrál a v klidu jsme si vedení udrželi. Tom si aspoň spravil náladu ziskem desátého bodu, když si vybral jedinou oběť, kterou byl toho den schopen porazit a po nechytatelném prasátku "zničil" 3:1 na sety hráče France. Plný bodový zisk si připsal Lukáš a mohl i Vlasta, ale skrečoval poslední zápas pro vyčerpání.

 

Celkově družstvo A obsadilo v sezóně 4 místo. Shodli jsme se, že to bylo moc klidné a příští rok zkusíme o něco zabojovat. Jsou dvě varianty - postup a sestup. Všichni jsme zatím pro variantu první, tak uvidíme. :) Pohledem na tabulku zjistí i nezasvěcený, že se opět odehrávaly zákulisní boje a spousta zápasů (hlavně ke konci) se vůbec neodehrála. Varianta 9:9 je dost populární a osvědčená ........... 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář