Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí neporazitelnost skončila

12. 12. 2011

V desátém a jedenáctém kole nás čekali borci z Bukvy a Hranic. Vše se jako obvykle začalo komplikovat, když svou neúčast ohlásil hráč č. 2 Kuba a navíc se Tomáš začal potýkat s nějakou zákeřnou nemocí. Po pracném shánění náhradníků jsme si aspoň otestovali s kým počítat a kdo má jiné sny než hrát za áčko :) Tímto vyslovuji uznání Jirkovi Kilhofovi a Vlastovi Orságovi, kteří nastoupili a Tumimu, který byl v pohotovosti a fandil.

Ráno s Bukem jsme tajně pomýšleli na bodový zisk. Utkání bylo vyrovnané, žádný z týmů nevedl víc než o dva zápasy. Po čtyřhrách 1:1, když náš bod ubojovali Lukáš s Jirkou K. až v koncovce pátého setu. Pak jsme se v každém kole dostali do vedení, které bylo ale vždy smazáno. Hostům zahráli výborně Čára a Zavřel. Naopak svůj den neměli Hrubí. Tomášovi se podařilo s Hrubým starším otočit z 0:2 na 3:2, když v koncovce posledního setu srovnával na 10:10 zkušeně nechytatelným prasetem na hranu stolu. Vypadalo to jako rozhodující moment zápasu, protože bezprostředně poté ohlásil Leo konec kariéry a Jirka Kilhof se těšil, že už nebude muset nastoupit. Bohužel následoval rychlý comeback a Leo si přece jen bodík připsal. Prohrávali jsme tak 7:8. Na 8:8 srovnával Jirka O., který se neskutečně trápil s Hrubým mladším a také otáčel ze stavu 0:2. Lukáš rozstřílel Čáru a v následujícím finále na Strahově vyhrál bez ztráty setu Tomáš se Zavřelem, když jako jediný přečetl jeho servisy (ne úmyslně) schované za břichem.

Body Kojetín: čt. Prokeš/Kilhof, Zítka 3, Prokeš 3, Ocknecht 2, Kilhof 1

Body Buk: čt. Zavřel/Koňařík, Zavřel 3, Koňařík 3, Hrubý L. 1,

 

Odpoledne přijeli borci z Hranic, se kterými také hráváme vyrovnaně. Bohužel se nepovedly čtyřhry. Prohra Lukáše s Vlastou se dala čekat, protože s Vlastou se podaří vyhrát jen špičkovým hráčům a po dlouhé přípravě :), ale druhá dvojice je nejspíš v dlouhodobějším útlumu a nad nějakou změnou to chce asi popřemýšlet. Po prvním kole se hosté dostali do trháku 5:1, když náš bod zapsal jen Jirka O. se Šubou. Druhé kolo nám vyšlo náramně a rázem bylo vyrovnáno. Navíc dorazil Kuba Odehnal a vystřídal zničeného Tomáše, na kterém se podepsala nemoc a dvě pětisetové bitvy s Jemelkou a Klosem. Kuba hned porazil Šubu a šli jsme i přes Klosovy protesty do vedení 6:5. Navíc Vlasta v prvním setu znectil Klose a vše vypadalo nadějně. Jaké bylo překvapení, když Vlasta prohrál 2:3. Před posledním kolem byl stav 7:7. Orság pak ale podruhé během dvou dnů prohrál se Šubou !!! a Jirka O. nestačil na Klose. Lukáš sice porazil Ivana Jemelku, ale žolík Kuba opět neproměnil poslední zápas v zisk bodů za remízu. Předvedl sice krásné výměny, ale bohužel Liborovi Jemelkovi tato hra přesně vyhovovala a vyhrál 3:0. Kojetínská domácí neporazitelnost v této sezóně bohužel skončila. Osmé místo po polovině, sice s minimálním odstupem na vyšší příčky je důvodem k zamyšlení a většímu úsilí na jaře.

Body Kojetín: Ocknecht 3, Prokeš 2, Odehnal 1, Zítka 1, Orság 1

Body Hranice: čt. Jemelka/Jemelka, Jemelka L. 3, Klos 3, Jemelka I. 1, Šuba 1 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář