Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dubicko, Náklo

28. 11. 2010

8. kolo soutěže nás zaválo (spíš tedy Lukáš nás dopravil) do nevzdálenější destinace této sezóny - Dubicka. S přispěním Pavla Lišky (coby navigátora Tomtom) jsme se dostali bezpečně na místo a začali utkání v malé, útulné, ale dost prochladlé tělocvičně. Bohužel jsme nezvládli čtyřhry, což je vždy nepříjemné. Zvláště dvojice Prokeš/Odehnal měla vyhrát, ale nezvládla pátý set. Po prvním kole bylo srovnáno, když prohrál pouze Kuba Odehnal s Horákem. Ve druhém kole dvouher jsme se dostali do vedení o 3, když prohrál jen Vlasta s Branným. Domácí ale odpověděli hned ve třetím kole, když naopak z kojetínských vyhrál jen Vlasta po boji s Langrem. Poslední sada zápasů o vítězi také nerozhodla, když uspěl opět Vlasta (opět po boji) s Horákem a Kuba s Langrem, Lukáš podlehl Vlčkovi a Tomáš Brannému. Utkání bylo vyrovnané a remíza je asi spravedlivá.

Body Kojetín: Orság 3, Odehnal, Zítka, Prokeš po 2

Body Dubicko: čt. Branný/Horák, čt. Langr/Vlček, Branný 3, Vlček 2, Horák 2, Langr 0

 

Po interní domluvě zařazujeme nově i hodnocení navštívené (hráčem Langrem z Dubicka doporučené) restaurace U Bruse v Mohelnici. Dvěma slovy : nechoďte tam ! V pohodě byla jen servírka, polévka a pak už jen čoko kulička k tekutině, co vydávali za kávu. Pouze Vlastík proti tomuto zařízení nic neměl, ale ten sní i zkažené maso a pije asfalt, takže jeho názor nebereme v potaz. V naší soutěži o Michelinskou hvězdu krajských pingpongových štací, nemá šanci.

 

Odpoledne jsme byli nuceni hrát v Nákle, kde už jsme před lety zažili místní "horkou půdu". Místní tělocvična je speciální v tom, že se zde topí od stropu. Překřtili jsme si ji interně na Kovektomat arénu. Navíc zářivky vytvářejí dojem stroboskopu, takže po pár minutách hraní začnou bolet oči od toho jak neustále lokalizujete balónek. Po čtyřhrách, kdy bylo v hale asi 30 stupňu (Tomáš prohlásil, že je zrovna medium rare) a byl stav 2:0 pro nás, se nám povedl rozhodující průlom, kdy jsme usmlouvali ztlumení žhavící jednotky (prý) na 18 stupnu. Ze zbytku utkání mám osobně jen mlhavý dojem, protože čidlo, nastavené na požadovanou teplotu, se nacházelo asi venku před halou a tak hrozil neustále infarkt nebo mdloby. Jen si pamatuju, že už za rozhodnutého stavu, v pátém setu, můj poslední soupeř, též na pokraji zhroucení, sám požádal o vypnutí topení . Tímto si sice zachránil život, ale ztratil zápas.Škoda, že jsme obědvali, mohli jsme si na prohřátých stolech udělat volské oko. Samozřejmě z opravdových vajíček, protože nulu ve skóre z nás nezaznamenal nikdo. Domácí si poté navlékli svetry a bundy a my (už ve stadiu propečenosti well done) jsme s úlevou zalezli do vymrzlého vozidla. Jen doufáme, že na jaře u nás hráči Nákla neutrpí omrzliny.

Body Kojetín: čt. Prokeš/Odehnal, čt. Orság/Zítka, Odehnal 3, Orság 3, Zítka 2, Prokeš 2

Body Náklo: Rogl 3, Halfar 1, Prázdný 1, Kučera 0, 1 x w.o. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář