Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lipník A, Hranice B

1. 3. 2010

 

V 19 kole k nám zavítali hráči vedoucího Lipníka A. Po podzimní porážce jsme si slibovali domácí odplatu, ale utkání nás nezastihlo v nejlepším rozpoložení. Lukáš si pěstuje chronický zánět v rameni, Tomáš pokulhával, Vlasta šel spát moc brzo a Kubas také zrovna nebyl naladěn na sportovní výkon.

Čtyřhry byly jasnou záležitostí hostí a nepomohla ani účast deblového specialisty Jirky Kilhofa. Po prvním kole stav 2:4, po druhém 4:6 a dvoubodový rozdíl hosté udrželi až do konce. Škoda, že jsme nevyužili špatné formy švédské posily hostí Zigmunda, který zaznamenal zéro.

Body Kojetín: Odehnal 2, Orság 2, Prokeš 2, Zítka 1

Body Lipník: Horák 4,5 Gorecki 3,5 Raška 2,5 Zigmund 0,5 

 

Po obědě přijely notně nalomené Hranice B, které dostaly ráno výprask v Přerově a zvlášť Ota Klos vypadal dost otřeseně. I když opět zklamala souhra dvojice Orág Kilhof, přece jen byl stav po čtyřhrách vyrovnaný a nadějný. Postupně jsme si vypracovali náskok 7:3 a 8:4, ale nikdo se moc neměl k vítězné tečce a tak výhru 10:8 zachraňoval až v posledním zápase Kubas. Nedal se ale zlomit houževnatým Liborem Jemelkou a v pátém setu už téměř exhiboval.

Body Kojetín: Orság 4, Odehnal 2, Prokeš 2, Zítka 1

Body Hranice: Klos 2,5 Sohr 2,5 Jemelka I. 2, Jemelka L. 1

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář