Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lipník n. B. A, Hranice B vs. Kojetín

29. 11. 2009

Osmé a deváté kolo pro nás představovaly zápasy s aktuálně prvním Lipníkem a druhými Hranicemi. Za cíl jsme si dali aspoň jednou vyhrát. 

V Lipníku jsme nečekali žádný zázrak, protože místní herna nám lehce nevyhovuje svými rozměry. Dva stoly nejsou odděleny žádnými ohrádkami a tak se hraje úvodní osmihra a pak následují čtyřhry :) Zápasy jsou neustále přerušovány voláním "nový míč" a tak i o konfliktní situace není nouze. Úvodní osmihru jsme nezvládli a domácí se ujali vedení, které se ukázalo jako rozhodující. Hned na úvod navíc zahrál famózně Gorecki, který přehrál Odehnala. Mrzí Vlastova prohra s Horákem v pátém a Tomova s Raškou, kdy dotáhl v rozhodujícím pátém z 6:10 na10 oba, ale po špatném příjmu a pásce nakonec prohrál. Škoda, chybělo málo a remíza byla na světě. V Kojetíně Lipník nebude mít nic jisté. Interně si myslíme, že je zbijeme jako psy :).

Body: Horák 3,5 Raška 3,5 Gorecki 2,5 Pešan 1,5

           Odehnal 2, Orság 2, Zítka 2, Prokeš 1

 

Po nezdaru v Lipníku jsme si chtěli spravit chuť v Hranicích. Na čtyřku jsme nominovali spolu s Vlastou žolíka Jirku Kilhofa. Kluci měli celkem 4 matchbally v pátém setu, ale ani jeden se nepodařilo využít. (Vlasta navíc zkazil servis). Po čtyřhrách 1:1. Tahanice o body byla veliká. Vždy když jsme vyhráli, soupeř kontroval. (hlavně díky Tomovi, kterému se nedařilo ale vůbec nic a i nadějné vedení 2:0 se zarputilým psem obranářem Jemelkou nakonec ztratil) Rozhodující byla asi Lukášova výhra na 9.8 s I. Jemelkou. Následoval po ní nervydrásající boj Kubase s Klosem. Chvílemi se o nás pokoušel i infarkt, když Kuba odvracel mečbol ve čtvrtém setu lehkou tečí hrany stolu nebo když po sérii topspinů jen nastavil pálku a míček po pásce spadl čím dál víc znechucenému  a bezmocnému Klosovi nechytatelně na stůl. Kuba nakonec zápas v pátém setu zvládl a mohli jsme si oddychnout. (hlavně Tom, který prvně zavajcoval) :)

Body: Sohr 3,5 Jemelka Ivan 2, Klos 1,5, Jemelka Libor 1

            Odehnal 4,5, Prokeš 3,5, Orság, 2, Zítka 0, Kilhof 0 čt.

     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

***********

(Za Neředín, 30. 11. 2009 14:31)

Co se týče Lipníka ,máte recht!! Tam se hraje dobře jenom domácím. Radek

Pěkně,

(MARPIS, 29. 11. 2009 21:53)

kurva pěkně. Gratulace