Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový Svět a Sigma Lutín doma

Protože po minulé prohře s vedoucím Tovačovem jsme se začali pomalu propadávat tabulkou a sestupové vody už na nás pomalu šplouchaly, chystali jsme se zvítězit alespoň v jednom utkání. Jako oběť jsme si sice vyhlédli družstvo Lutína, ale i Nový Svět se zdál, po remíze z minulého kola právě s Lutínem, k poražení. Jelikož přijel v "slabé" sestavě, dobrá věc se podařila. Když pomineme hvězdu Holiše, na kterého neměl z domácích nikdo, pozornost si zaslouží Dohnálek, který hrál velmi pěkně a porazil jak Lukáše, tak Tomáše a potrápil i Kubu. 

Odpoledne přijeli notně rozmrzelí hráči Lutína po prohře s Tovačovem 8:10. Také jim chyběla opora Hampl, který marodí se zády. Jako vždy bylo utkání s tímto soupeřem vyrovnané. Zvlášť Tlach se předvedl v úplně jiném světle než v minulých střetnutích. Bojoval o každý míček a nevzdával ani na první pohled jasné stavy. Asi si chtěl i zahrát, protože všechny své zápasy hrál na pět setů. Naštěstí na něj našli recept Tomáš s Lukášem. Rozhodlo to, že jsme vyhráli aspoň jednu čtyřhru, hráč Vybíral zaznamenal vajíčko a Kollmann našel recept jen na Jirku Ocknechta.

Pozn. prez.: (rýpnutí prez.) trochu zklamáním jsou poslední výkony leadera týmu Kubase. Když to porovnáme s minulými sezónami, je to sešup tak o 20 % bodů. Je však těžké udržet si špičkovou formu celou sezónu, tak snad příště opět zazáří. Holt jak se hezky česky říká: "Übung macht den Meister". Pozitivní na tom je, že ostatní jsou aspoň donuceni o to víc bojovat a nahradit tak chybějící body.......

http://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=4534&kolo=13&soutez=483&rocnik=2011

http://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=4534&kolo=14&soutez=483&rocnik=2011