Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední kolo KP II A aneb Mišun possible

29. 3. 2009

 

Kojetínské áčko ukázalo charakter

 

Poslední kolo soutěže mělo vyřešit zápletku postupů a sestupů ze soutěže. I když se vše zdánlivě proti Kojetínu spiklo, (viz „porážka“ Tovačova ve Šternberku 8:10, posílení mladých kluků Přerova zkušenými hráči Šocem a Václavíčkem a vskutku zázračná „výhra“ Šternberku v dosud suverénním Prostějově) měli kojetínští vše ve svých rukou.

Předpokládali jsme, že bude stačit jedna výhra - buď s Neředínem nebo v posledním utkání pravdy se Šternberkem.

Neředín přijel řádně nabuzen a zpočátku to vypadalo na vyrovnaný match. Zvlášť Ivo Rádek začal mistrovsky. Postupem času jsme ale nabyli vrchu a pak vyhráli poměrně hladce 13:5. Vyzdvihl bych, že jsme s Vlastou zvládli čtyřhru, což se moc nestávalo :) a to že hostující Černý a Lohn odjeli se ZÉREM :)

Body: Odehnal 4, Zítka 3,5, Prokeš 3, Orság 2,5

 

 

Úlevu po zvládnutém utkaní změnila informace o zázračném výkonu Šternberka v Prostějově 10:8. Můžeme se jen dohadovat zda to bylo výbornou hrou, rezignací Prostějova na boj o první místo v tabulce nebo zapracoval šternberský guru Coufal, který rozhodil sítě mezi přáteli napříč stolně tenisovým spektrem :) Takto nezbylo než Šternberk porazit nebo remizovat. Hosté přijeli v pěti i s hráčem Mišunem, námi přezdívaným Mišun impossible. Čtyřhry jsme zvládli suverénně (obě 3:0). Hosté sice hned srovnali, my ale opět zvýšili na 4:2 a pak už to jelo až do stavu 9:2 a 10:4. Zbylé zápasy jsme dohrávali už jen pro pořádek a výsledný stav 10:8 proto klame.

Body: Odehnal 3,5, Zítka 2,5, Prokeš 2,5, Orság 1,5

 

 

Konec dobrý všechno dobré. Bodové rozdíly v tabulce jsou asi nejmenší co pamatujeme. Celkově budeme tuto sezónu hodnotit jako úspěšnou, i když já osobně jsem se tak od prosince trápil a jsem rád, že už sezóna skončila.:) Pozitivní je, že pod velkým tlakem jsme obstáli a udrželi krajskou příslušnost na vcelku přijatelném 8. místě.

 

Tom

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hi everyone. I need to help

(ltonitert, 26. 12. 2018 0:45)

I am ltonser. I need help. What can i do it?

gratulace

(michal, 31. 3. 2009 11:34)

Gratulace za solidní výkon a přání ještě lepšího umístění.