Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já, Robot

4. 8. 2009

 

Přivítali jsme nového spoluhráče

Obvyklá čtveřice hráčů Kojetína se zúčastnila již tradičního soustředění Týden s raketou, které pořádají Daniel Miffek a Hana Šopová ve Vlašimi. Na akci nám byl nabídnut k odkoupení sice starší, stále však funkční robot Newgy Robopong 2040. Nabídky jsme (ač jen po konzultaci s vybranými členy oddílu) využili. Cena 7.000 Kč, když nový se dá sehnat kolem 18.000 Kč. Na polovinu kupní ceny se navíc podařilo sehnat sponzora.

Robot je vybaven záchytnou sítí, která vede míčky zpět do hlavy, která zvládá vystřelovat míčky s horní, spodní i boční rotací, Dá se nastavit rychlost, rotace i oscilace míčků. Ovládání je celkem prosté, na prvním tréninku provedu zaškolení :o) Myslím, že pomůže nejen mladým, začínajícím hráčům s nácvikem základních úderů, ale i zkušenějším hráčům s vypilováním techniky a zlepšením pohybu za stolem.  

Jen by mě zajímal názor dalších spoluhráčů, zda koupit tohoto robota byl dobrý nápad nebo špatný nápad nebo jaký to byl vlastně nápad??     TZ

http://www.pincesobchod.cz/zDO15001-robot-donic-robopong-2040.html

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Určitě dobrý nápad...

(MARPIS, 6. 8. 2009 21:11)

...za ty prašule, navíc s příhlédnutím ke sponzorovi (jistě by se mu to mohlo minimálně poděkovat - případně zřídit sekci "sponzoři oddílu"). Jenom nevím, jestli nebude v horizontu několika málo měsíců odsouzen k přesunu do nenavštěvovaných míst herny. Starší hráči to ze srandy zkusí jen jednou, mladší "cca 30 let" to bude bavit pár měsíců a naděje nemáme. Toť můj názor ;-)

Re: Určitě dobrý nápad...

(Marian, 10. 10. 2010 19:30)

Co já bych za robota za takovou cenu dal :-(

.....

(Dan , 9. 8. 2009 18:12)

já teda myslím jako že nevím .....

A pak že nerostou

(Tom, 7. 8. 2009 12:49)

No paradoxně byli zatím nadšeni spíš starší členové oddílu. Mladá naděje to moc zatím nedocenila. Ale docení, o to se postarám :) Je to o tom, že když bude volný stůl a já si budu chtít cokoli procvičit, tak si robota vytáhnu a on vydrží nahazovat dokud nepadnu :)